| andreeaaiuliiiii a întrebat:

Cat costa sa deblochez un Iphone 6 (orice model) care este codat de/din Japonia?

6 răspunsuri:
| andreeaaiuliiiii explică:

Si sa nu inceapa comentariile : Ai iph la varsta ta?
Poza mea de profil e din 2016 (aveam 11 ani) si nu am cum sa o schimb deoarece ma scoate de pe cont

| Andrei200202 a răspuns (pentru andreeaaiuliiiii):

laughing)))) Chiar asta era problema

| Andrei200202 a răspuns (pentru andreeaaiuliiiii):

Cum de ai iphone 6 la vârsta ta :ooo
Lol, e ultimul modelll,

| andreeaaiuliiiii explică (pentru Andrei200202):

?‍♀️ am 15 ani acum si nu am iph 6 ci am avut, vreau sa stiu cat costa sa il decodez ca vreau sa il dau mamei mele

| andreeaaiuliiiii explică (pentru Andrei200202):

Am 15 ani acum si nu am iph 6 ci am avut, vreau sa stiu cat costa sa il decodez ca vreau sa il dau mamei mele?‍♀️

| Andrei200202 a răspuns (pentru andreeaaiuliiiii):

Intreaba la un service..sau cauta pe net cât costă