| Benyamin173 a întrebat:

Cat costa sa mi se monteze o folie de la alien surface pe un s10 plus, pe fata, la un service gsm(aproximativ)?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

20-30-50 de lei nu avem idee fiencare om cat cere...
poti sa o faci si tu dar si eu asa apela la cineva care monteaza 20 de folii pe zi de cat sa stric o folie de 70 de lei sa zicem.
ai mall, magazine gsp, mergi in ele si intreaba cat costa si daca pun alien surface.

| Bizon95 a răspuns:

Daca iei folia de la ei, nu costa nimic, IN GENERAL
insa folia e mai scumpa decat daca o iei de pe eMAG

| DenisIonut01 a răspuns:

Costa 100 lei cu tot cu montaj, acum depinde si de fiecare service. Folia se aplica cu un spray, cam 5 minute sa zic asa, dupa nu vei folosi telefonul o perioada ca sa se usuce acel lipici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până în primăvara anului 2020... Trebuie sa aștepte pana vin extratereștrii. Doar e alien.

Poți monta și singur, acasă.

| Illuminati2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

Oare nu strica display de il va da jos pe cel original de la Samsung si nu stie da jos? ca probabil ca are cred

| Simpatic a răspuns (pentru cfrtobias):

Folia se monteaza peste display nu se da jos display pentru o amarata de folie nici la s10 + nici la vertu la niciun model de pe planeta asta.

| cfrtobias a răspuns (pentru Simpatic):

Pai da zic ca are deja o folie cred pune alta peste?

| Benyamin173 explică:

Folia o am cumpărată