| SamSon a întrebat:

Cat costa schimbarea unui display de Samsung corby si cat timp ar dura pana ca el sa fie montat de cineva specializat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Du-te și interesează-te la o firmă de reparat. Dacă iți convine prețul, îl poți repara, daca nici telefonul nu era într-o stare prea bună, recomand să-ți iei alt telefon. O seară bună!

| Cezar a răspuns:

Cred ca intre 50 si 100 lei, depinde cat de grava e problema, si dureaza probabil maxim 2 zile.

| alex19051988 a răspuns:

Cam 50 RON displayul ar costa, dar nu stiu cat costa manopera si ar trebui in cateva ore sa il repare.