| RonaRona a întrebat:

Cat costa un card de memorie pentru telefon?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.cel.ro/carduri-memorie/?gclid=COfLkIuSucsCFWQq0wodyH0Djw
O seara buna:)

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde de câți GB are și dacă îl vrei nou sau la mâna a 2-a. La mâna a 2-a la 32 de GB găsești pe olx cu 65 de lei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Preturile difera in functie de cat de mare vrei sa fie memoria.
http://www.altex.ro/camere-foto-video/carduri-de-memorie

| Eastwood a răspuns:

Eu mi-am luat cu 20 de lei unul de 32 GB!

| Madesz a răspuns:

Depinde de cati giga vrei să ai.

| MJo a răspuns:

La 50 RON poti gasi card de 32 gb, dar second-hand. Deci nu'ti fa griji ca sunt. Iar noi se gasesc multe in acea suma pe care o dispui.

| ItachiUchiha69 a răspuns:

Depinde cat de mare il vrei!

| RonaRona explică:

Vreau sa fie cat de cat ieftin. Exista vreun card de memorie cu pretul sub 50 RON?

| DarKTheSkyy a răspuns:

16GB - Aproximativ 35 lei
64GB - Aproximativ 80 lei
32GB - Aproximativ 55-60 lei