| edytZzza a întrebat:

Cat costa un Galaxy S3 la ora actuala la liber?

6 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Pai, depinde de unde il iei, de ce oferte sunt etc. In medie, costa intre 1800 si 2000 de lei (sau poti sa-l iei second-hand cu cateva sute de lei mai putin).

| Albert_Serediuc_1993 a răspuns:

Depinde in ce stare e telefonul... daca e bun fara zgarieturi etc. face cam 1250 1300 chiar 1400 happy

| alexmoarti12 a răspuns:

1500RON - 2600 RON cam atat costa, bine poti sa-ti iei si la mana a doua
Funda?

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
La eMag costă 1799 RON cu TVA.
Cam acesta ar fi preţul.
Desigur că dacă îl iei la mâna a doua de pe tocmai.ro sau okazii.ro îl poţi găsi şi cu 1400 RON însă nu ţi-aş recomanda.
Lucrul nou e cel mai bun, ai şi garanţie, e mai multă siguranţă.
Pa-pa.

| supermamici a răspuns:

Http://bit.ly/samsung-s3-oferta vezi aici.

Pretul e destul de mare tinand cont ca mai pui un pic si iei deja cel mai tare telefon Samsung s4 (de altfel toti vand s3 sa ia s4).
http://timez.ro/smartphone-samsung-galaxy-s4/

| stroedaniel13 a răspuns:

Depinde de unde il iei, in general 1500-2500RON