| gabriela578 a întrebat:

Cat costa un geam pentru Nokia lumia 625?

4 răspunsuri:
| Bogdan123Bogdan a răspuns:

50-60 lei

| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

De cand telefoanele au geam si nu ecran? laughing) Costa in jur de 50-60 de lui depinde de sediu happy

| Bogdan123Bogdan a răspuns (pentru Omulcarearenevoiederaspunsuri):

A zis gresit omu, poate si-a pus un geam in loc de ecran.happy

| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns (pentru Bogdan123Bogdan):

Nu am zis asta cu rautate dar suna amuzat fiindca mi-a luat ceva timp pana sa imi dau seama la ce se referea! laughing)