| xxxSecretDiscretxxx a întrebat:

Cat costa un S2 fara abonament? ce telefoane ma sfatuiti sa cumpar cu 700-800lei fara abonament?! Funda+vot la cel mai bun, vot la toate!

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu va mai certati ca nu are rost. Ambele telefoane sunt foarte bune. Lg-ul e compact si are o baterie mai buna, plus ca e mai usor. Xiaomi e aproape phablet, destul de greu, dar cu un hardware mai performant.

| Jipa95 a răspuns:

Merita un mic efort : http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/

Este un telefon foarte ok, hardware asemanator cu xperia z1, note3. Ca si performante, telefonul este o bestie.
Ti-l recomand cu cea mai mare incredere.

Bft!

| specialistu4all a răspuns (pentru Jipa95):

"telefonul e o bestie" serios?laughing) ce face? mananca caini si oameni(cu tot cu rahat)? laughing

| Jipa95 a răspuns (pentru specialistu4all):

Oricum ca si performante matura pe jos cu g2-ul recomandat de tine.
Daca nu stii, nu raspunzi. Xiaomi de care tu nu ai auzit(Ca poate esti incult in acest domeniu) este pe locul 5 global. Nu stii la ce ma refer? pai afla ca is peste Lg spre exemplu. Nu e destul? Si mi merge foarte bine, are hardware asemanator cu ce are si galaxy note 3/xperia z1

| specialistu4all a răspuns (pentru Jipa95):

Firma e ca si venituri, atat (nu modelul de telefon pe care il arati ). Nu cred ca tu ai tine o caramida de 200 grame in buzunar. Si vreau sa imi faci si mie un video in care Xiaomi matura cu LG? LG e matura ca nu ma prind? Si pentru cultura ta generala nu's inclutwinking

| carlyhalatz a răspuns:

Un s2 costa 2000 de lei fara abonament.

cat despre telefoane, ai aici

http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-500-si-1000/c

| xxxSecretDiscretxxx explică (pentru carlyhalatz):

Tocmoi o colegea si-a luat cu 850 de lei, eu intrebam de alte magzine iar un s3 e 1000 de lei laughing) deci n-are cum 2000

| carlyhalatz a răspuns (pentru xxxSecretDiscretxxx):

Eh,cine stie cat de veche era prostia aia de reclama din ziar. scuze big grin
daca e asa de ieftin atunci ia-ti big grin

| ValyKess a răspuns:

Stiu un telefon foarte bun la 650 lei
Se numeste Xiaomi Redmi 1S si este foarte bun.....Are 1gb ram, 1. 6ghz, quad core, 8mega pixeli...restul poti vedea si tu pe site-ul emag.ro