| Kiki20098 a întrebat:

Cat costa un telefon wiko sunny?

7 răspunsuri:
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Dar de ce nu te poti uita tu si sa te interesezi? Chiar aici s-a ajuns, sa ii pui pe altii sa caute telefoane wiko ca tu nu ai chef...

| Kiki20098 explică (pentru IoanaPuppy31):

Nu ti-am spus sa ma judeci te-am intrebat pretul acestui telefon daca nu -l stii nu rapsunde aiurea cu sfaturi proaste.Eu am cautat pretul acestui telefon dar nu l-am gasit, explicatii mai vrei?

| IoanaPuppy31 a răspuns (pentru Kiki20098):

Aha

| Andreea87978787 a răspuns:

Buna! La ce model WIKO te referi? Sa imi pot face o idee, pentru ca apar asa de multe modele incat preturile difera foarte mult de la un telefon la altul!

| Kiki20098 explică (pentru Andreea87978787):

Wiko sunny

| Andreea87978787 a răspuns (pentru Kiki20098):

Te costa undeva intre 60 si 80 de euro nou.

| Rhiana a răspuns:

Telefoanele wiko sunny sunt proaste.