| Mădălina_Ștefania_1979 a întrebat:

Cat de bun este Samsung Galaxy J3? Cei care aveti, imi puteti spune cateva pareri mai detaliate?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| andreeap200116 a răspuns:

Mama mea are Samsung J3, chiar acum de pe el raspund, si dat fiind faptul ca eu una am ramas fara telefon acum cateva zile am stat mai mult pe asta. Mentionez de acum ca nu sunt expert in telefoane si imi spun parerea cu privire la ce am observat pana acum folosindu l.
Design ul este ok, nu cazi pe spate, dar totusi este un telefon elegant, ecran de marime ok (5 inch), luminos, cu rezolutie buna. Dar am sesizat o problema: mai are momente cand se blocheaza pentru cateva secunde. Si tastatura face la fel. De ex daca esti o persoana care tasteaza repede o sa para ca tastatura nu tine pasul cu tine. Suna ciudat, stiu, dar asta este impresia pe care mi o lasa mie si e destul de enervant. Viteza de net e ok, iar bateria cam slabuta. altceva nu prea stiu ce sa mai adaug. Camera e si ea destul de bunicica.
Uite ce te sfatuiesc eu: daca vrei un telefon, dar nu unul pe care sa dai o caruta de bani, ci unul la un pret convenabil iti recomand ori Samsung Galaxy j5(5,2 inch) care e 7 mil si ceva, ori Huawei P8 lite (5 inch) care e la 7 mil sau Samsung Galaxy J7 care e la 9 mil dar care e cel mai mare dintre toate cele enumerate (5, 5 inch).
Si eu caut momentan un telefon si inca incerc sa ma hotarasc pe care sa il iau dintre acestea 3. Probabil o sa tai de pe lista J7 findca ultimul meu telefon a fost de 5.5 inch si as vrea ceva putin mai mic, dar nu sunt sigura nici in privinta asta. Ti le am recomandat pe acestea 3 fiindca am citit o gramada de pareri ale oamenilor ce le au cumparat deja si cam toate erau pozitive. Iti sugerez ca inainte sa dai comanda de telefon( daca faci asta in loc sa il iei din magazin) sa mergi in magazin si sa te uiti la toate si sa il alegi pe cel care iti place mai mult. Bafta! Sper ca te am ajutat!

| Mădălina_Ștefania_1979 explică (pentru andreeap200116):

Multumesc dar deja mi am luat telefon, j5 e genial, ti l recomand