| Stormtrooper a întrebat:

Cat de bun este telefonul Samsung Duos si cat costa?

7 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ce model? Ca sunt mai multe modele de Samsung Dual-Sim

| Anonimuserr a răspuns:

Nu se mai găsește telefonul prin magazinele online.
Dar oricum cred că a costat până în 200 300 RON.

| Gonrax a răspuns:

Prea depășit.
Și nu-și merită banii. Ca orice Samsung, e mai scump decât merită.

| Mary012 a răspuns:

Ia si tu un Asus zenfone 2 laser ze500cl nu e scump si foarte bun.

| Stormtrooper explică (pentru Mary012):

Am gasit preturi cuprinse intre 1500 si 800 lei noi, cam scump dupa parerea mea.

| Bogdy2k a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos_s7562-4883.php - La aceasta configuratie avand in vedere ca este Android nu prea bun.

Pretul - nou este in jur de 450 lei.

| Gogoasa009 a răspuns:

E bun pentru sunat si stat pe Facebook, pentru poze. meh, si nu te astepta la mari performante la jocuri.