| Bogdan549 a întrebat:

Cat de buna este firma Prestigio? merita telefoanele cu windows?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Nu vreau să înțelegi greșit... Dar Allviewuri sunt și la 2000 RON de aceea te-am întrebat de buget. Sunt telefoane high and dar și mai modeste. http://www.emag.ro/......DLZWBMBBM/

8 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Este așa și așa. Mai bune sunt Allview-urile. Eu aș merge pe Allview dacă aș fi să aleg între Prestigio și Allview.

| Bogdan549 explică (pentru Anonimuserr):

Poti sa-mi dai un link de la Allview-ul tau pe care-l recomanzi?

| Anonimuserr a răspuns (pentru Bogdan549):

Ai un buget anume?

| Bogdan549 explică (pentru Anonimuserr):

Pana in 800 RON

| Bogdan549 explică (pentru Anonimuserr):

N-am nici-o problema ca imi plac si modelele de la viper tot ce conteaza e ca are 4G si 4 coruri

| Anonimuserr a răspuns (pentru Bogdan549):

Așa la 2000 RON îți recomand cel mai tare all view sau de la Prestigio.

| Bogdan549 explică (pentru Anonimuserr):

Pai de 2000 de RON imi iau cel mai smech PC de la AMD

| Anonimuserr a răspuns (pentru Bogdan549):

Ai și tu dreptate!

| Anonimuserr a răspuns (pentru Bogdan549):

Nu vreau să înțelegi greșit... Dar Allviewuri sunt și la 2000 RON de aceea te-am întrebat de buget. Sunt telefoane high and dar și mai modeste. http://www.emag.ro/......DLZWBMBBM/