| anonim_4396 a întrebat:

Cat de buna este versiunea android 4.0? Intreb asta deoarece vreau sa imi iau un telefon. Si apropo, ce parere aveti despre acest telefon?

4 răspunsuri:
| samysamy a răspuns:

Depinde la ce telefon te referi? alooo, nu ai dat nici un nume de telefon insa varianta de android 4.0.3 ICS este foarte buna!

| GheorghiuLiana1130 a răspuns (pentru samysamy):

Samsung Galaxy Chat

| samysamy a răspuns:

Androidul e bun insa e un telefon nasol, camera este praf, si poate avea ICS daca nu are un procesor prea bun (decat de 800 MHZ) nu iti va rula bine paginile de internet.

| GheorghiuLiana1130 a răspuns:

Telefonul este Samsung Galaxy Chat big grin