| Andrei_Panciu_1992 a întrebat:

Cat este diferență dintre un s3 si un s4? Adică eu am un s3 si vreau sa il dau la schimb pe un s4 +bani... Cam cat ar trebui sa dau?

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai in primul rand e mai fain, are un dizain mai frumos decat s3. si un procesor mai bun decat s3. si aplicatii mai noi camera foto mai buna chestii de genu. diferenta cred eu dupa mine un 3 milioane jumate maxim diferenta acuma depinde in ce stare sunt abmele telefoane.

| Valon a răspuns:

S4 e foarte diferit fata de s3, se merita 100% schimbul, camera:S3-8 mp, s4-13mp,ecranul mai mare si mai luminos, s3 are ecran amoled iar s4 are ecran super amoled, rezoluatia la s3 este de 720px1240p iar la s4 este de 1024px1920p.Astea sunt doar cateva din aspecte, sunt semi-profesionist in domeniu si iti garantez ca nu o regreti alegerea facuta, ia-l fara nicio problema.(S4=S3+vreo 300 de lei negociabil)