| ruban a întrebat:

Cat este un abonament la un s6 pe luna? si ce telefon imi recomandati la 20 de milioane?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Abonamentul este pentru serviciile de telefonie sau date nu pentru telefon iar preturile la abonamente pleaca de pe la vreo 4-5euro depinde de retea

| Zaygon a răspuns:

Cea mai mare porcarie este sa iti iei telefon la abobamente de euro putin. Daca ai abonament de peste 20€ pe luna iti iei telegon altfel sunt bani aruncati degraba.
Si telefon, iti recomand Asus Zenfone 2 varianta cu 4 GB ram si profesor quad de 2, 5 Ghz.