| XoXoSecret a întrebat:

Cat inseamna 1 MB (trafic pe net)?

9 răspunsuri:
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Inseamna putin, nu poti sa faci nimic cu el, eventul e bun pentru a descarca un minut dintr-o melodie dar oricum fara folos

| TheHobbitHere a răspuns:

Foarte putin

Răspuns utilizator avertizat
| TheHobbitHere a răspuns (pentru XoXoSecret):

Depinde pe ce intri

Răspuns utilizator avertizat
| michaelaaa a răspuns:

Inseamna foarte putin, nu poti face nimic cu el. funda?

| Blackcriss a răspuns:

Trafic inseamna tot ce intra si iese prin conexiune, deci nu doar download propriu-zis (cand vezi un dialog care arata un transfer si un progres ) ci si alte "tipuri" de transfer, de exemplu cand incarci o pagina web sau cand primesti / trimiti un fisier prin Yahoo messenger (deci si upload, adica incarcare, nu doar descarcare).
E destul de bunicel.