| Enache_Cristian_1996 a întrebat:

Cat inseamna daca am cost aditional 32euro? straight face nu am vb deloc dar nu stiu de unde am atat de platit am dat mesaj la 1515 si asa imi aparea "cost aditional 32 euro...

3 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Inseamna ca ai pe langa abonamentul tau inca 32 de euro de plata. poate ai descarcat ceva de pe vreun site si ti-a luat bani

| Enache_Cristian_1996 explică (pentru Chrristina):

Nu am descarcat nimic, am dat doar mesaje in retea. in cosmote...

| Chrristina a răspuns (pentru Enache_Cristian_1996):

Poate a vorbit cineva pe telefonul tau. habar nu am, suna la 1234 si vorbeste cu un operator cosmote