| Sebastian222 a întrebat:

Cat m-ar costa sa repar mufa de incarcare de la telefon la un Nokia c1-01, acum e descarcat complet si numai pot sa il incarc deloc. funda:X

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine iti iei altul nou.Nu costa mult peste costul reparatiei.

| Anonim693 a răspuns:

Vai crede-ma ca si eu sunt la al 5lea incarcator laughing Asa usor se strica mufa sau cablul ala...nu merita sa-l repari! Te costa mai mult. Mai bine cumperi de la prieteni sau din piata si iei mult mai ieftin. Nu te du la Orange sau Vodafone sau la magazine de specialitate pentru ca pretul va fi triplu. Poti lua de la prieteni cu 10-20 de lei sau din piata si mai ieftin...asa fac eu.

| Sebastian222 explică (pentru Anonim693):

Nu incarcatorul e de vina, ci mufa de la telefon numai face conexiune

| mark77 a răspuns:

Max 20 de lei