| ninja600 a întrebat:

Cat ma costa sa decodez telefonul Samsung I9505 Galaxy S4?
sunt pe reteaua Orange(telefonul e codat Orange) si as vrea sa trec pe digi

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Taxele pentru deblocare sunt urmatoarele:

- 427, 2 RON (TVA inclus) - in timpul perioadei contractuale initiale sau provenite din fidelizare;

- 54 RON (TVA inclus) - dupa expirarea perioadei contractuale initiale sau provenite din fidelizare;

- Gratuit - daca telefonul a fost achizitionat la pret standard, fara incheierea unui contract de abonament sau al unui contract de fidelizare.

Cu prietenie,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sau poti merge la un service gsm. Costa cam 50 lei, dar pierzi garantia. Insa spre deosebire de pretul de la Orange, macar nu dai de 10 ori pretul.

| Jipa95 a răspuns:

Du-te intr-un magazin Orange. Preturile sunt de la 30 lei in sus. Ti-l va decoda happy