| pelivanvasil a întrebat:

Cat ma tine replica iphone 5? adica cata durata de viata are cat functioneaza TPU

Răspuns Câştigător
| Ielex a răspuns:

Bună, acest lucru nu e exact. Un iphone 5 replică se poate strica mai târziu decât un iphone 5 original, deşi e destul de impsoibil, dar ...in ziua de azi totul este posibil. Asta depinde unde a fost asamblat, ce piese au fost folosite şi inevitabil, modul de întreţinere...cum îl menţii tu zi de zi.happy

| pelivanvasil explică (pentru Ielex):

Mersi lelex o sa-ti dau tie funda dar nu-mi apare la tine cand o sa apara o dau tie

7 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Depinde şi de cum îl foloseşti straight face. Dacă tu îl iei acum şi mâine dai cu el de pămant. laughing

| alalal a răspuns:

Pana il scoti din cutie! Dupacea o sa-ti
dai seama ca era mai bun "un Nokia alb-negru". =)

| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Parerea mea e sa o lasi nibi de replica si ia-ti un telefon la second hand daca nu ai bani de unu mai misto... tine minte Nokia Samsung si LG

| bogdaNNN25 a răspuns:

Mai bine Nokia 1100 decat o replica la un telefon renumit happy Nu te va tine mult pentru ca e pe vapor, doar daca il ti in vitrina si stergi praful din 2 in 2 zile ca daca e mult praf poate pusca piesele laughing

| Andrei_Ivanescu_1998 a răspuns:

Dupa ce ca esti suferinta dupa iphone, nu ai putut sa-ti iei telefonul adevarat... saracia p*lii mele!