| anonim_4396 a întrebat:

Cat va tine bateria la Samsung Galaxy A5 2015? Si ce parere aveti despre el, merita sa il cumpar?

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bateria este de capacitate mică(2. 300mah) și prețul este cam măricel. Nu prea sunt mulțumită de Samsung, este el un telefon popular dar după 2-3 ani de utilizare începe să nu mai funcționeze așa bine. Bateria este varză, chiar dacă o schimbi.
Îți recomand Huawei P9 Lite(3. 000mah) 2016 sau 2017(dacă vrei 3GB Ram).

| iwefgOficiall a răspuns:

Da si eu i-as recomanda un Huawei p9 lite este mult mai bun.

| Apocalipsa22 a răspuns:

Eu zic ca merita, bateria nu e cine stie ce, dar este foarte bine optimizat si reduce foarte mult piierderile de curent si te tine lejer o zi de utilizare la maximum. Parerea mea avand in vedere ca sunt fan Huawei zic ca merita dar iti recomand un Huawei P9 Lite sau P9 uitate si vezi daca iti plac.