| dodo1530 a întrebat:

Cat va tine un iphone? De regula un telefon "supravietuieste" cam 2 ani, 2 ani jumate, ele cum se descurca?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un telefon te tine atata timp cat ai grija de el.De ce nu si un Iphone?

| S00K a răspuns:

Cum a zis darruo2007. daca ai grija de el te tine. daca nu ai grija de el. nu te tine! Funda. happy

| johnnny123 a răspuns:

Eu am folosit un iPhone 3G din 2008 pana in 2014 cand am trecut la un model mai nou. Telefonul merge insa perfect si acum, desi evident ca ultimele aplicatii nu se mai pot instala.