| catalinmobil a întrebat:

Cati bani pot obtine daca duc la amanet

-jocuri de PS2:

-spyhunter

-rugby 2004

-007 nightfire

-international snooker championship

-fifa 2011

-jocuri de PC

-armed force corp

-final fantasy XI (2008 edition) (cu 2 cd-uri manual si joc+carte de instructiuni si 2 parole secrete de jucat online)

Si un telefon:

Sagem puma m1(camera de 3, 2 MP 1GB memorie interna) +

-acumulator USB si cablu USB pentru incarcare si de conectat la pc

-casti+acumulator de casti USB

-micro SD 2GB+ acumulator de PC

Deci cam ce pret pot obtine la toate produsele spuse? (la telefon e o problema ecranul este crapat dar totul merge ca nou si nu afecteaza cu nimic touchscreenul sau atunci cand apesi)

1 răspuns:
| AlecsPAD a răspuns:

Depinde de casa
Nu stiu sigur ce suma si nici macar s-o aproximez dar incearca singur