| Anonimus1110 a întrebat:

Câti max mb pot avea daca îmi cumpăr o cartele prepay Orange?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Cea mai mare optiune de date este internet PrePay 12 si iti ofera 10 GB de trafic, valabil 30 de zile. Detalii despre aceasta optiune gasesti aici:
http://www.orange.ro/internet-mobil/prepay/cartela-internet-prepay-ro.html

Cu prietenie,
Orange Helper

| Smoothie221 a răspuns:

Daca te referi MB de net poti avea oricati. Depinde de extraoptiunea pe care o alegi. Sunt extrapot. cu mb incepand de la 50 mb pana la 1 gb sau2. Depinde de optiunea pe care o activezi