| qelias a întrebat:

Caut niste casti pentru un telefon Motorola V70. Stie cineva de pe unde as putea face rost?

9 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Am eu vreo 2 perechi de unde esti? ca ti le donez
se baga i mufa unde si incarci
daca nu tis bune cauta pe olx mercador.

| qelias explică (pentru AdrenalinTm):

Ene Adrian, branesti, Dambovita,

| AdrenalinTm a răspuns (pentru qelias):

A eu is din Timisoara

| qelias explică (pentru AdrenalinTm):

Poti să mi le trimiti prin postă cu plata ramburs?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru qelias):

Pentru niste casti nu stiu daca isi are rostul tot acolo ajungi
mergi in orasul tau la un magazin de telefoane peste tot sunt sute de magazine si le iei de acolo cu 10 lei maxim 15

Răspuns utilizator avertizat
| NickPop a răspuns:

Incearca pe mobiledirect.ro acolo sunt niste casti bune si la un pret bun! happy

| bobo13 a răspuns:

Toate castile utilizeaza mufa jack(sper ca am scris corect).
Mai pe scurt orice casti merg la telefonul tau. Daca vrei, documenteaza-te mai mult pe net, eu asa stiu, adica pe un LG mi-au mers casti de la Samsung si Allview.

| qelias explică:

Castile sunt cu mufă, nu cu jack.