| anonim_4396 a întrebat:

Caut o aplicatie pentru android care sa inchida automat toate aplicatiile selectate!
Buna ziua, am instalat zeci de aplicatii dar sunt tare dezamagit.
Caut o aplicatie care sa inchida automat toate aplicatiile pe care le-am selectat eu sa le inchida in cazul in care le gaseste deschise!
Pe telefon cu android

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca exista asa ceva.Cel mai simplu este sa mergi tu la Setari-Aplicatii si de acolo sa inchizi ce vrei tu. Unele aplicatii nu trebuies inchise, de exemplu Watsapp sai facebook messenger daca vrei sa fii contactat.De asemenea Facebook-ul si alte aplicatii care necesita update.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar daca vei gasi (desi nu cred)asa ceva unele aplicatii se redeschid automat.Pentru ca au nevoie de actualizari.Eu am 360 Security si are aceasta optiune de inchidere unele aplicatii.Nu automat.Dar se deschid iar.

| K0sti a răspuns:

Keep going! Cand gasesti sa ne spui si noua!

| sltlp a răspuns:

Greenfy face ceva ce vrei tu as zice. DAR nu vad ce e mare greutte sa apesi pe butonul din partea stanga si sa le inchizi tu cu un banal swipe...

| johnbucuresti a răspuns (pentru sltlp):

Raman deschise in memoria ram multe aplicatii care pornesc ca si servicii de care poate chiar nu am nevoie in ziua respectiva
aplicatii pe care nu le vezi dar ele ruleaza in memoria ram