| numesiprenume0 a întrebat:

Caut un abonament pentru telefon la 5 euro maxim 6, cu oferta buna de minute si internet. Care ar fi cea mai buna retea?

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Gigi mobil!

| anonimg a răspuns:

Telekom, cu opțiunea N5 la 5euro (32-35 lei)/luna.
Bună este și oferta de la Digi cu 5euro (primele 6 luni sunt 2, 5€); dar nu prea ai semnal dacă ieși din oraș.

| Bizon95 a răspuns:

Gigi
ORANGE E DE RAHAT, la mai multe nivele, singurul lucru de care am auzit bun de ei e ca ar avea cel mai bun roaming in UE, care nu cred ca te intereseaza

iar Telekom a cumparat Cosmote si romtelegaura, si deci sunt aceeasi marie cu alta palarie

la gigi cu 5eu ai minute nelimitate si 80G pe luna in 4g
https://www.digiromania.ro/......-nelimitat
gigi e cel mai ieftin si cea mai buna oferta din tara asta, PUNCT!

singurul mai bun e Vodafone, la calitate, dar la pret sunt cei mai naspa, cele mai mari tarife

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bizon95):

Hai breh ca nu e chiar asa de nasol Orange. Abonat digi aici, dar am si cartele prepay de la Orange si Telekom.

| Bizon95 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

happy
avut Orange
dat telefon lui maica-mea intr-un orasel de provincie
o prindeam la telefon DUPA CE AM DAT TELEFON DE 50-70 ORI si vorbeam cu ea 2h, intrebat la serviciul clienti: "mama dvs nu are semnal" PE BUNE, VORBEAM CU EA 2h?
ADEVARUL E ca nu aveau destule linii de comunicatie in zona care sa acopere numarul de abonati si de apeluri

pierdut apelul cu abonament la Orange pentru ca am trecut peste un pod, IN PLIN BUCURESTI

stat 1h la telefon si ORANGE INCHIDEA AUTOMAT ORICE APEL DUPA 1H si neprins serviciu clienti pentru ca aveam abonament ieftin, dat telefon de pe telefonul sefului care avea abonament scump, prins serviciul clienti in 1minut

etc...

NU vreau sa mai aud de hOrrorange... EVAH!

la gigi sunt acum, 9 lei pe luna, NU AM VAZUT NICIODATA NICI O PROBLEMA, cat cred toti ca nu are semnal, AVUT SEMNAL BINEMERCIC si intr-o gara din mijlocul campului, si m-am jucat CSGO intr-un demisol din Arad prin telefon fara sa tin telefonul pe geam, atat de bun era semnalul IN DEMISOL

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Orange..sunt de 12 ani pe Orange cu acelasi numar.Internetul e cel mai bun la ei.

| andiceasu95 a răspuns:

Iti recomand Vodafone