| DenisaLoveYou a întrebat:

Caut un smartphone bun ( SAMSUNG; fara alte firme ca nu le suport ) cu buget 1000 lei.
Fundaabatting eyelashes
Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| xOrbitssxboy a răspuns:

Un Samsung galaxy y, mini 2 sunt mai ieftine. Au android, wi-fi, camera 3 MP sunt in jur de 600-700 ron la liber.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

MAi pui 2-3 miliaone si iti iei Samsung Galaxy SIII mini happy

| Minks a răspuns:

Galaxy S Advance, cu putin noroc il gasesti la 1000 lei. Procesor puternic, dual core, deci nu ai probleme in multi tasking. Display Super Amoled, deci imagine foarte buna, memorie interna maricica, design placut.

| radu75 a răspuns:

Ia uitate un pic la asta, citeste si tu ce spun oamenii despre el ...nu mai dati banii pe telefoane scumpe, sa platiti brandul. fii destept!

| KostyCool a răspuns:

Samsung galaxy s2! cel mai bun sau s3 mini!