| MiaaSd a întrebat:

Caut un telefon care sa inregistreze sunet audio clar fara zgomote si fara fosnete, sa aiba mult spatiu de stocare, astept recomandari, multumesc

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

De exemplu la S9+ ai 2 microfoane. Poți face tip interviu, iar crede-mă, calitatea este destul de bună. Dar depinde ce iți poți tu permite.

| MiaaSd explică (pentru 94Lucifer94):

Vreau pana in 1600 lei un telefon care sa inregistreze destul de clar fara vibratii, fara zgomote, fara foieli

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru MiaaSd):

Poți lua un telefon mai bun la abonament, dacă crezi că ai putea să il achiți pe parcurs de 2 ani.