| alinrabulea a întrebat:

Caut un telefon : maxim 200 lei memoria cel putin 4 GB pe taciscrin si sa perfect functionabil. Nu are nimic daca e la mana a 2-a

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Eu zic sa mai pui deoparte 60 lei, si sa ti-l achizitionezi pe asta : https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-mini#tab-1
Nu te baga la alea SH, niciodata nu stii ce defecte ascunse pot avea, iar telefoanele noi pana in 200 lei sunt cam proaste.

Bft!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am incercat sa caut o varianta da nu stiu ce e ala taciscrin

| darrio2007 a răspuns:

Pentru asemenea memorie iti iei sd.Pe taci? Nici macar nu stii sa il scrii si vrei smartphone. Jalnic!

| alinrabulea explică (pentru darrio2007):

Daca tu esti analfabet.

| darrio2007 a răspuns (pentru alinrabulea):

Tot eu? Parca eu as fi scris ca un cioban.