| SandraPparalelipipedop a întrebat:

Cauta cineva Samsung Galaxy S5?
Am unul in stare foarte buna

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Eu vreau! Este intr-o stare foarte buna? Esti sigur ca nu are nici un defect si nu a mai defectat vreodata? Cat costa daca e de vanzare?

| SandraPparalelipipedop explică (pentru untu):

Recent mi-a cazut si s-a spart displeiul jos in stanga, reparatura costa in jur de 18.99€ iar cu o husa poti acoperi marginile la care este luata culoarea.
Pret de vanzare 100€, nou m-a costat nou 350€.

| untu a răspuns (pentru SandraPparalelipipedop):

Adica cam 400-450 de Lei! Il cumpar la 400 de lei, daca restul functioneaza imbecabil!

| SandraPparalelipipedop explică (pentru untu):

400 lei? Va trebui trimis prin posta, deoarece eu locuiesc in Germania. Poze si asa mai departe iti pot trimite pe whatsapp
O zi frumoasa

| untu a răspuns (pentru SandraPparalelipipedop):

Bine,da-mi adresa ta pe privat!