| anonim_4396 a întrebat:

Ce ați alege dintre Iphone 6 (4.7 inch) si Samsung S5 mini? Argumentați răspunsul. Ofer funda la cel mai explicativ răspuns. As prefera sa răspundă cine știe, cine le-a avut(bine un iphone anterior, de ex iphone 5s) si Samsung-ul S5 mini. Sau cine se pricepe la telefoane(smartphone-uri). Ați putea sa puneți in argumentul vostru si avantaje si dezavantaje, eventaul daca au si ceva in comun. Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| zZzOreOzZz a răspuns:

Pai ambele sunt foarte bune dat eu as alege iphone6 pentru ca Samsung galaxy s5 mini nu se merita pe langa Samsung galaxy s5 normal da si inca ceva iphone este condusa de firma Apple care a fost declarata una dintre cele mai bune firme de tehnologie pe langa Nokia care se va numi in curan lumia! Funda?