| anonim_4396 a întrebat:

Ce ați alege dintre Samsung Galaxy S3 Neo si Samsung Galaxy S4 Value Edition i9515? De ce? Care smartphone are o baterie mai rezistenta(pentru o utilizare frecventa)?

Răspuns Câştigător
| Ibbesul a răspuns:

Salut, eu am Samsung Galaxy S4...si din punctul meu de vedere as alege S4 pentru ca ma tine foarte mult bateria. Daca nu ma joc, nu ascult muzica, nu stau pe net, ma tine si o saptamana credlaughing, dar banuiesc ca niemni nu are cum sa nu faca aceste lucruri catusi de putin.Deci, daca stau pe faceboo/messenger si mai ascult si putin muzica in vreo 2/3 ore se duce.Eu zic ca e bine din moment ce-l folosesti la putere maxima.Ca sa iti fac un raport intre telefoanele pe care tu le-ai enuntat:

Galaxy S3 Neo: Li-Ion 2100 mAh battery. Fara sa faci nimic pe el merge 330h/340h

Galaxy S4:Li-Ion 2600 mAh battery. Fara sa faci nimic pe el merge 370h.

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Al doilea, are si bateria mai mare si nici nu se compara cu neo.