| Vlaicu_Bogdan_1999 a întrebat:

Ce accesorii se potrivesc cu Samsung galaxy core 4G de la care telefon Samsung galaxy 3, 4mini?

1 răspuns:
| Bodu90 a răspuns:

Salut! Depinde la ce accesorii te referi. De exemplu acest telefon are mufă microUSB, în consecință poți conecta orice cablu de date sau încărcător cu mufă microUSB indiferent că este de la Samsung sau alt producător (implicit și galaxy s3, s4 mini etc.). Și cu mufa pentru căști este la fel, fiind jack de 3, 5 mm poți conecta orice cască care are această mufă, indiferent de producător. Dacă te referi la huse, folii protectoare sau mai știu eu ce, mai mult ca sigur nu se vor potrivi de la modelele mai sus menționate, fiind vorba de mărimi diferite ale telefoanelor, amplasarea camerei, difuzorul, etc.