| ThePrinceJoker a întrebat:

Ce alegeti din telefoanele:ace 4 LTE, s4 mini, s3 mini, young 2

Răspuns Câştigător
| XxTerrorxX2 a răspuns:

S4 mini

| ThePrinceJoker explică (pentru XxTerrorxX2):

Te cred.ace 4 stylle are ecran mare nu as vrea sa stau cu,, tableta''la ureche cand vorbesc

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru ThePrinceJoker):

Da. Si mi se pare mai accesibil

6 răspunsuri:
| OnTheTop a răspuns:

Clar Ace 4 LTE. Este un telefon destul de bun, dupa cum vad in specificatii. Are tot ce ii trebuie, si este varianta mai noua. Are doua camera, cea principala 5.0 mp. Blitz integrat, suporta 3G, 4G. Memorie ram 1 GB, 8 GB memorie interna. Procesor dual-core.

| ThePrinceJoker explică (pentru OnTheTop):

Totusi de cand ace bate s4 mini?

| OnTheTop a răspuns (pentru ThePrinceJoker):

De ce ai mai pus intrebare daca tu le stii mai bine?

| ThePrinceJoker explică (pentru OnTheTop):

Am vrut doar sa va cer parerea pentru ca nu stiu pe care sa aleg pentru ca ace 4 are quad core iar s4 mini are dual krait 400