| Naomi16 a întrebat:

Ce alegeti intre iphone 5 si iphone 4s?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Apple iPhone 5 64GB, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_1965.php

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DANIEL72 a răspuns:

Very good iphone 5 happy bafta.

| raullik007 a răspuns:

Clar 5

| valyta a răspuns:

Eu iphone 5 asi alege imi place.

| Yulya1515 a răspuns:

Iphone 4s

| Flow98 a răspuns:

Salutare. iPhone 5 este scump, ma rog si iPhone 4s ii la fel. Amandoua sunt foarte bune telefoanele si sunt foarte utile. iPhone 5 are cartela microsim si gasesti greu cartele de alea. Ma rog eu am gasit greu, poate tu gasesti mai usor, si mi se pare ca la iPhone 5 siri-ul ii merge mai bine ca la iPhone 4s sau iPhone 4s n-are siri. Nu stiu sigur. Dar sper ca te-am ajutat cat de cat. happy

| valentino52 a răspuns (pentru Flow98):

Siri pe iphone 4s a aparut, pe iphone 5 nu merge deloc mai bine siri pentru ca iOS 6 este identic in ambele telefoane. iphone 4s are cartela microsim, iphone 5 are nano sim si probabil ai gasit greu ca inca nu aveau la noi dar acum se gasesc peste tot.