| TheLittleCurious a întrebat:

Ce android imi recomandati pentru Samsung galaxy mini? Sa mearga usor si sa nu ocupe prea mult. Imi puteti da si niste tutoriale pentru instalare cu tot cu linkuri pentru download?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3LV3-7nDEiM

În descrierea clipului ai şi link de download.

Cred ca 2.3.6 este bun.

4.0.1 ICS este la fel de bun.

Nu prea mă pricep dar nici nu pot spune că nu ştiu nimic.

Dacă nu, poţi lăsa android-ul de care dispune deja smartphone-ul, este mai sigur.

| TheLittleCurious explică (pentru Frank51):

As fi vrut Android 2.2. Am pe el instalat Android 2.3.6. Am vrut totusi versiunea din fabrica (adica 2.2) ca sa mearga ca lumea. Cunosc pe cineva care are pe el versiunea 2.2 si ii merge super.

| Frank51 a răspuns (pentru TheLittleCurious):

Dacă doreşti versiunea 2.2 caută pe google/youtube.

Dacă cauţi bine vei găsii tot ce vrei, inclusiv tutoriale.

Dă un search pe google mai întâi, scrie "download android 2.2"
Apoi pe youtube "tutorial instalare android 2.2"

Sper că te vei descurca.winking

| Eviix a răspuns:

Cauta pe youtube