| Ionut7743 a întrebat:

Ce aplicatie de Youtube imi recomandati cu addblock si care sa ruleze in fundal pe Android?
Vreau sa ascult muzica si sa tin wazeul pornit in masina.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

ITube, dar e pe browser nu in magazin play, e cea mai buna.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu exista astfel de aplicatii insa poti descarca un browser care are functia de blocare a anunturilor [cum este Internet Samsung, are extensii (aplicatii (chestie cam ciudata dar isi face treaba)) si odata activata extensia, din cate vad, nu mi se mai afiseaza anunturile, dar tine minte ca Internet Samsung este disponibila doar pentru telefoanele Samsung (am trecut recent de la Chrome si sunt mai mult decat multumit); intr-un fel cei cu Samsung-uri sunt privilegiati].
Aplicatii adblock gasesti in Playstore insa ai grija sa nu iei una care vrea bani pentru niste "beneficii" in plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firefox si la extensii adaugi uBlock Origin.
Aplicatiile care spun ca fac asa ceva, din afara Play Store, garantat fura parola de la contul Google, spioneaza sau baga reclame in alte aplicatii.

| sonya a răspuns:

Hei,

Dar de ce nu incerci ceva un radio online? Nu poti selecta tu ce melodie vrei, dar poti pune in fundal si folosi si wazeul. Ma gandesc ca e mai ok asa, ca tot nu schimbi tu melodiile de fiecare data pentru ca trebuie sa intri in aplicatie.

Eu consider ca e mai bine asa. Eu folosesc Radiotunes, o aplicatie de radio, cu muzica in functie de stilul dorit, iar reclamele sunt foarte putine.

Succes!

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Snap Tube. Nu merge pe playstore, trebuie luata de pe net. Scrie si tu snap tube. Atata timp cat nu inchizi de to aplicatia cred ca merge pe fundal. Poti sa si descarci videoclipuri cu ala.

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Pe Android (telefon) deschizi browserul si le asculti. nu aplicatia ci browserul

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alex_Florin_1980):

Daca foloseste Chrome, slabe sanse sa nu-i apara reclame.