| Ionita_Iuliana_1972 a întrebat:

Ce aplicatii ar trebui sa ai pe telefon inclusiv jocuri

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Jocurile nu ar trebui sa fie "aplicatie" pentru telefon. si dupa aceea plangem ca telefonul nu mai are memorie si ca s-a blocat.

| halogen001 a răspuns:

Maxthon browser,
Super Backup: SMS & Contacts
AIO Remote - controlezi PC-ul - un fel de telecomanda, tastarura,...
Apk Extractor meher - face o copii dupa aplicatiiilew instalate
Astro file manager
Auto Answer Incoming Call Mathalogic - raspunde automat la apelurile contactelor favorite
Baidu browser
Browser-ul Chrome
Busola: Smart Compass
Calculator (CyanogenMod) - tine si un istoric al calculelor
CPU-Z - informatii componente telefon
ES File Explorer
Firefox pentru Android
FTP server
Internet speed test v-speed.eu
Rar for android
Speedtest.net Ookla
TeamViewer for remote control - vezi desktop-ul pc-ului si dai comenzi
Tina time-lapse - face poze automat la intervalul de timp dorit
UC browser
Wifi Analizer
Inregistrare apeluri Appliqato - inregistreaza automat sonorul apelurilor date si primite, poate activa difuzorul automat (handsfree)
Bubble Totem - joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de care ai nevoie.
Eu am: mx player, skype, bitdefender, google music, yahoo mail, chrome, steam, h&m. Jocuri: aa și oscura.

| IonutCG90 a răspuns:

Bună. Cred că pe lângă foto, video, înregistrări audio, ar fi bine să ai un calendar, un WhatsApp, un VIBER, un Skype, RADIO, un carnețel de notițe, VLC MEDIA PLAYER, o aplicație de gătit dacă îți place, calculator etc. happy

| KMaddieK a răspuns:

Eu am facebook, retrica, messenger, antivirus, launcher si jocuri (tom si angela)

| Alex1510 a răspuns:

Bitdefender, Ball Resurectio, 3d Ball Free, WatsApp, Photo Editor, My Angela, My Tom, Go Launcher, Go Keyboard, Platypus Evolution, Goat Evolution, Cow Evolution, Giraffe Evolution, Minion rush, aa, Do not distburd, Do not distburd 2. Incearca sa cauti "3d ball" sau "ball" si iti da cateva jocuri faine de indemanare.

| MARIUS999991 a răspuns:

Eu as sugera:Facebook,Skype,My talking Tom(sau Angela),Google Earth,Youtube,Cow evolution,Money tree,Cardiograf,Yhomework, Calendar Ortodox, Cardiograf, Picsay, Glow Hockey si Inteligent.

| Yura21 a răspuns:

Eu am Instagram, Twitter,Line, Tumblr, WhatsApp, Hangouts, Facebook, Playstore, Messenger, SimpleMP3, TrackId, Wattpad. Jocuri :Angela, Tom, Ginger, Pou, Dog, Criminal Case