| anonim_4396 a întrebat:

Ce aplicatii aveti pe telefon, dar jocuri?

8 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Toata suita Microsoft, toata suita google, toate aplicatiile de socializare (cele mai folosite ) toate instalatiile telefonului preinstalate, jocuri: Asphalt 8, pirate kings, piano tiles, nu prea ma joc. folosesc telefonul 99% pentru wapp.

| deeeaqq a răspuns:

Wapp, Skype, Facebook ( şi Messenger. ), Wattpad, Ask.fm, Shazam, Instagram, Snapchat, Viber, Google şi Youtube.
Hm, jocuri. Color Switch şi încă unul. Mai mult îmi pierd timpul pe Wapp / Skype.

| Pool77 a răspuns:

Facebook,Facebook Messenger,Instagram,Whatsapp,Snapchat,Flashscore, Tapatalk
Jocuri Clash Of Clans, Clash Royale, Rumi, DH Texas Poker si Atat.

Pentru telefonul actual e prea mult si am lag dar asta e.

| Krixxus a răspuns:

Tot ce e de la google:
Facebook;
Messenger;
Shazam;
Avast;
Google translate;
Privacy ace;
Jocuri nu am.

| Адина a răspuns:

WhatsApp, Skype, Snapchat, Instagram, Facebook, Facebook Messenger, Google, Wattpad, Shazam, Tumblr.
Oh, şi jocuri. Pirate Kings, Color Switch, Candy Crush, dar nu prea intru pe ele, trist.

| Răzvi4Deni a răspuns:

ZapZap, messenger, La musique, Audio pocket Beta, Fifa 15, asphalt 8, Go keyboard, whatsapp, viber, skype.

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Facebook,messenger,whatsapp,Temple run,my talking Tom, my talking Angela, Zombie Tsunami, Candy Camera, B16.

| Anonima5555 a răspuns:

Facebook,Candy Camera,Aimera,Retrica,WhatsApp,Messenger,Instagram, Slendrina(the cellar, the house), Candy Crush, My Tom :*