| XxXExpert a întrebat:

Ce aplicatii aveti pe telefonul vostru (android)? Cele mai multe si interesante iau fundita.

Răspuns Câştigător
| MiAaa234L a răspuns:

WhatsApp, Line, Free SMS Sender, Viber, Subway Surfers, Photo Grid, Logo Quiz, Shazam, GO Luncher Ex, Pou, Temble Run, Angru Gran, Agent Dash, Akinator, Angry birds, Cut de rope, Doodle Jump, Fat booth si multe altele. Sper ca te-am ajutat. Multe din ele le am pe telefon si toate le-am folosit macar odata. O zi buna!

5 răspunsuri:
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Furbylaughing)

| HPPJATO a răspuns:

Flow Free, Plants vs. Zombies 2, Logo Quiz, GT Racing2:The Real Car Exp, Bike Race Free, 4 Pics 1 Word, Minecraft-Pocket Edition, BMX Boy, Ninja Chicken, 8 Ball Pool, SpeedX 3D, Air Penguin, aTilt 3D Labyrinth Free, Zombie Evil, Death Moto

| LoveIsInTheAirForever a răspuns:

1. Facebook
2. Instagram
3. Tumblr
4. Twitter
5. Ask.fm
6. Angry birds
7. Fruit ninja
8. Happy jump
9. Ice-cream jump
10. Pou
11. Whats app
12. Shazam
13. Crazy penguin catapult
14. Temple run 1
15. Temple run 2
16. Subway surfers
17. Cut the rope
18. MusicQ

| MadaLina274 a răspuns:

Pou,Temple run 2, Angry birds go, Subway surfers, Hill Climb si altele...cauta pe Magazin Play si vei gasi multe aplicatii.

| profilul a răspuns:

Subway surf
my tom talking