| mafyotwl a întrebat:

Ce aplicatii merg pe Samsung s8500 wave bada? Si unde le pot gasi? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Amiiii69 a răspuns:

Nu ai magazin play? /:)
Ar trebui sa-l l-ai si dadeai acolo (sau Google Market) si dadeai la lupa si scriai gen: Angry birds, Pou, Angry Gran Run. Daca nu intri pe www.mobile9.com iti alegi din chenarul acela marca telefonului si cauti teme, jocuri, aplicatii. sper ca te-am ajutat! :*

| mafyotwl explică (pentru Amiiii69):

Nu am nici magazin play nici google market.am Samsung app. o sa incerc pe mobile9...multumesc!

1 răspuns: