Întrebare recomandată | ydod a întrebat:

Ce aplicatii pentru telefon (android) misto stiti? (am un Samsung galaxy mini 2)

Răspuns Câştigător
| ServicePC a răspuns:

Http://www.mobilio.ro/android

12 răspunsuri:
| slowswag a răspuns:

Temple run

| FrumoasaTa a răspuns:

Cel mai bine cauta pe net

| vlady434 a răspuns:

2x Battery,Battery Booster,Power Tune-up Bit Defender, Sense analise clock. Apps astia sunt pentru economisirea bateriei, curatarea de virusi, si ultima app iti arata ora, vremea si mai multe. Eu pe astea le folosesc de 3 luni si ceva si sunt multumit de ele. Sper ca te-am ajutat.

| RaR a răspuns:

Roll a Joint.

| Beretta a răspuns:

Juice defender, o aplicatie pentru baterie care chiar isi face treaba bine

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Stiu multee

| bushyalex a răspuns:

De pe google play:
-fancy wiget
-presa online
-pou
-x construction
-dolfin browser
-3g wachdog
-clean master
-go launcher
-go sms
-screen off and lock(sa numai folosesti butonul de blocat)

| razvi177 a răspuns:

Aplicatiile pentru un smartphone is faine alea care iti imbunatatesc telefonul adica baterry booster ram optimizer. lanterna in caz de nu ai blit la telbatting eyelashes task killer etc eu astea le folosesc

| BigSpike a răspuns:

Roll A Joint
O aplicatie in care iti rulezi jointul si tragi!
http://www.androidgamesroom.com/stand-alone-games/81076.htm

| Steffy19 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon ca al tau :* e foarte bun. incearca sa cauti pe net... eu ti-as zice Talking Pierre sau Tom blushing [ is favoritele mele big grin ]
Succes!

| cosaruteoalexc a răspuns:

Buna mai stiti alte aplicatii pentru telefon gen mobogenie sau magazin play dau funda