| Miihaa a întrebat:

Ce aplicatii v-ati instalat pe smartphone?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Messenger
Facebook
WhatsApp
Viber
vremea
google earth, maps, street view
flashlight
Samsung wallpapers recomand
ratt
anututu recomand
speed test recomand
nasa, iss
waplog, tagged
aida 64
cool tv
tv Romania
malbarytes recomand
sopcast
adblock recomand
bsplayer

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Keep Contacts - imi tine contactele pe net si le pot recupera oricand.
Viber - telefon si sms gratuit in retea.
Bitdefender mobile - antivirus.
Youtube, Skype, My Digi, File Manager, Office 360, Today Calendar.

| OnuOnulică a răspuns:

Toate care îmi sunt necesare. Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Viber...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook, Messenger, Candy Crash saga, Soda Saga, Diamond Dash, Nova Launcher, Go SMS, Go Keyboard, CM Locker, PicsArt, 360 Security, Du Battery, Contul meu Orange, Automatic Call Recorder, Outlock, Zedge, Blacklist Plus, equalizer + ( music player ), ES explorator, Chrome, Mega ( pentru Backup ), Android Safe ( pentru poze si videoclipuri ), o aplicatie in care scrie horoscopul zilnic in romana, Walklogger care inca este in teste si cateva teme pentru Nova, GO SMS si Go Keyboard.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fb messenger si clean master
pot sa jur ca doar astea pentru ca a inceput sa mi se descarce repede bateria

| 6684464 a răspuns:

Avand in vedere ca este "Smartphone", vine din fabrica cu aplicatiile de baza cum ar fi Facebook/Email/Gmail, etc.
Cele facultative ar fi (Spun pentru android) -Aptoide
-Shazam
-CleanMaster
-Antutu(ca na, vrei sa-ti comari smart-ul cu cele al prietenilor)(optional)
-Un antivirus, desigur(recomand BitDefender sau Avast)
-Aplicatia de la Google Translate(destul de folositoare in unele cazuri)
-WhatsApp, ca na, doar il are toata lumea aproape
-O aplicatie de blocare a ce vrei tu sa blochezi pe smart., sunt mai multe
-Si jocuri

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Facobook
Messinger
Youtube
Keep
Inbox by Gmail
TeamPlay
MonefyPro

| RenameMe a răspuns:

Bună happy
La început am instalat aplicaţii de care aveam nevoie, dar după am făcut ghiveci laughing
Messenger
Facebook
WhatsApp
Viber
Instagram
We Heart It
Tumblr
Candy Cam
Body need water
Liga 1
Candy Crush
Germana fun easy learn
Nu ştiu dacă folosesc jumătate din ele şi ar trebui să fac ordine laughing