| Razvii9 a întrebat:

Ce ar fi mai indicat sa aleg dintre Nokia Lumia 620 si Huawei Ascend G510?

2 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Nu te lua dupa Knife00 Nokia a fost vandura catre Microsoft iar Huawei chiar e un competitor cel mai subtire smartphone Huawei p6 nu spun ca sunt fan Huawei daca vrei jocuri si multe aplicatii recomand Huawei g510 daca vrei facebook si 2-3 aplicatii poti lua nokia.Nu tin parte nimanui. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu.

| Knife00 a răspuns:

Huawei? E o panarama, sincer. Ia-ti un Nokia.e o marca buna..nu panarame de Huawei. Is pur si simplu niste porcarii. Te stergi la fund cu huaweiul..asculta-ma pe mine.