| Andrei_Stefan_1989 a întrebat:

Ce ar putea avea telefonul daca nu ii mai merg butoanele de jos care sunt cu touch? si cam cat m-ar costa sa il repar?

2 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Depinde de telefon, se poate sa fie o defectiune la touch, daca ai garantie poti sa o olosesti daca nu du-te la un service mai mult de 50 lei nu costa
FUNDA?

| papyterier a răspuns:

Buna, mai mult ca sigur s-au defectat du-te la un service specializat ei o sa dea vada ce el de telefon e o sa vada care e problema mai mult ca sigur daca nu reusesc sa il repare o sa dea comanda de acele piese pentru butoane si o sa il repare nu costa mult daca e de reparatie nu foarte mult cu tot cu butoane de la 40 de lei in sus (sper ca te-am ajutat funda? big grin?