| broxi a întrebat:

Ce ar trebui sa aleg? Samsung Galaxy S Note sau Galaxy S 3? Adica as avea bani pentru note, dar ma gandesc ca e cam mare si nu e nici la fel de performant ca S 3...

Si totusi. ce ar trebui sa aleg? [Motivati cat de cat raspunsul]

Funda happy

Răspuns Câştigător
| ralu2 a răspuns:

Salut! ca si tehnologie s3 e printre cele mai bune telefoane.Depinde si pentru ce il folosesti.Si eu am un LG mai performant dar nu il folosesc nici la jumatate din capacitatea lui si am un Samsung mai prostut si toata ziua cu acela sunt. Deci daca il vrei doar asa sa ai telefon performant nu merita.Note e foarte mare...Eu asi alege s3.

1 răspuns:
| dragos9234 a răspuns:

Daca te referi la note 2 si vrei un telefon pe care sa umbli foarte mult pe internet si sa vizionezi clipuri te poti orienta spre el in defavoarea s3.