| Hopahopa a întrebat:

Ce as putea face cu un iphone blocat icloud? Daca as vrea sa il vand l-ar cumpara cineva? Cu cat as putea sa il vand la cineva care are nevoie de el pentru piese.

5 răspunsuri:
| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Un iphone blocat icloud e inutil! poti sa il vinzi daca e in stare foarte buna, chiar si cu 500 lei
dar sa fie intreg, sa nu fie fisurat

| Hopahopa explică:

Iphone-ul nu are nimic, nu e zgariat. Deci as putea lua pe el in jur de 400 lei?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Hopahopa):

Ce Iphone, ca daca este Iphone 5 costa cam 400 de lei iar un Iphone 4 sau 4s, maxim 250 lei.

| Hopahopa explică:

Iphone e 5

| CostinCostin2016 a răspuns:

Detalii complete precum si un tutorial pas cu pas pentru eliminarea unui iPhone, iPad sau iPod din iCloud gasesti aici http://www.iphone365.ro/......-tutorial/