| rose21 a întrebat:

Ce ati alege dintre Blackberry 8520 si Blackberry 9300? Care e mai bun? Am nevoie de o parare urgent! Funda :3

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC BlackBerry Curve 3G 9300, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA/motivele şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......41_129.php

Toate cele bune.

8 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

9300 ca are 3g. Eu personal am 8520 dar sincer cu 3g s-ar misca mult mai repede happy

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Parerea mea este sa alegi 9300, fiindca are procesorul mai bun (mai multa fluiditate, nu se blocheaza asa mult, etc). In rest, are aceeasi calitati amandoua telefoanele.happy

| TheSmith a răspuns:

9300(3g-ul si procesorul este net superior)...il folosesc personal este net superior lui 8520...am avut si 8520!

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Eu as alege 8520winking parerea meahappy arata si mai bine:*

| moller1234 a răspuns:

Depinde ce anume vrei de la un telefon... uite o comparatie obiectiva care te poate ajuta http://www.phonegg.com/......00-3G.html

| LupascuAndrei a răspuns:

8520 garantat

| Alexia2568 a răspuns:

Sincer eu asi alege Blackberry 9300 pentru ca stiu cum este pentru ca este mai performant si iti jur chiar daca il scapi pe jos sau chestii din astea nu o sa ti se intample nimic. Sper ca ti-am fost de folos PWP

| Annabell04 a răspuns:

Hei. eu am 8520 şi nu e aşa bun, eu l.am primit din America şi nu e bine decodat şi nu merge nici o aplicaţie pe el şi nu prea imi place, dar dacă iţi iei de aici presupun că o să meargă. baftă:*