| IullyCris a întrebat:

Ce ati alege dintre Orange Gova si Samsung Galaxy Core 4G? De ce?

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Pai de stricat... toate se strica crede-ma chiar daca-i Orange chiar daca-i Samsung. Dar Orange fiind firma din Romania eu as allege Samsung ca-i firma Americana si tin mai mult telefoanele facute de ei! happy

5 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Te uiti si tu la ce procesor au, cati rami au, ce camera au (cati MP), ce memorie au, daca sunt rezistente sau nu!
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6142&idPhone2=6099
Uite aici o comparatie!
Bafta! :)

| IullyCris explică (pentru dge18):

La asta m.am uitat si eu... Vroiam sa stiu ce se strica, conteaza chiar asa mult firma etc

| IullyCris explică (pentru dge18):

Si eu am mai avut un Samsung si la cate i.am facut tot mi.a mers. Merci de raspuns

| dge18 a răspuns (pentru IullyCris):

Cu placere! happy
Acum asta e adevarul frate... firma Samsung este buna in mare parte...

| nebunaticu91 a răspuns (pentru dge18):

Esti pierdut copile... Samsung firma americana!? esti pro. sau chiar e asa de greu..gova e dublu la specificatii si nu are chinezarii de mediatek etc, are snapdragon, jocurile ruleza fara pic de lag

| dge18 a răspuns (pentru IullyCris):

Pai de stricat... toate se strica crede-ma chiar daca-i Orange chiar daca-i Samsung. Dar Orange fiind firma din Romania eu as allege Samsung ca-i firma Americana si tin mai mult telefoanele facute de ei! happy