| Nicolicel a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung galaxy mini2 si Sony xperia miro? Funda:*

Răspuns Câştigător
| DJMikeGMC a răspuns:

Eu am mini2 si recomand, poate celalalt cu xperia va face diferenta eu am 4 gb memorie interna camera de 3, 2mpixel 512 mb ram 850 mhz procesor( fata de fit care are 600) 16 milioane culori si grafica hd
card pana la 32 gb ( eu am de 16) se aude fff tare in comparatie cu altele

22 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Clar ca Xperia

| Nicolicel explică (pentru unknownn):

Imi poti spune si dc ai alege xperia?

| Nicolicel explică (pentru unknownn):

Imi poti spune de ce ai ales xperia?

| unknownn a răspuns (pentru Nicolicel):

Ca ii mai smecher si nu au toti retardatii la fel ca Samsung.

| DinnAdinnA a răspuns (pentru unknownn):

Daca asta`ti e logicaa. loser.

| DenisIonut01 a răspuns:

Sony xperia miro, pentru ca este mai bun! uite: http://www.telportal.ro/......20miro.htm

| Carmen100 a răspuns:

Samsung galaxy mini2

| Nicolicel explică (pentru Carmen100):

Imi poti spune dc ai ales galaxy mini2?

| MaxKiller911 a răspuns:

Sony xperia miro deoarece are camera mai mare si pana la urma E SONY

| FuckSchool a răspuns:

Paii Sony xperia miro happy.

| xxx8 a răspuns:

Tre sa fii prost sa alegi samsungul...gandestete Samsung au toti ...si in plus ca Sony xperia miro ii mult mai smecher

| alextotal a răspuns:

Salut. Eu aleg Samsung galaxy mini 2. Deoarece e mai performant.

| DinnAdinnA a răspuns:

Cred ca Samsung`ul. :| Nu stiu sa-ti zic exact de ce, Dar este mai vandut si are o prietena, Si mi-a zis ca e foarte bun :D Si din cate am vazut aici http://www.emag.ro/......E3KSTBBBM/ [ dai in jos ], Este foarte bun, Si pe Sony nu l-am gasit.

| daniel2forea a răspuns:

Eu aleg Sony erricson experia miro pentru ca are un ecran ceva mai mare, camera de 5mpx cu led flash, android 4.0, ecran rezistent la zgarieturi(sper laughing ), filmeaza la 30 fps nu la 25 ca galaxy, are o camera frontala de 0, 3 mpx, o baterie destul de buna (1500 mAh) iar mie mi se pare mai reusit design-ul pe Sony big grin
Doar memoria este mai mica pe Sony:are 2, 2 gb dar asta nu este o problema pentru ca supotra card de pana la 32 gb big grin
Sper ca te-am ajutatwinking

| WeAreYoung a răspuns:

Mini 2. Are o rezolutie mai buna.

| AmELiA100000 a răspuns:

Samsung galaxy mini2 Funda?

| eu123456789 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2.

| paulapaulina a răspuns:

Samsung galaxy mini2 happy

| D3ll a răspuns:

Samsung galaxy mini 2

| Pufosenie1428 a răspuns:

Buna! as alege Samsung galaxy mini2

| GraFiTooo a răspuns:

Sony xperia miro!

| adiadrianedi a răspuns:

Sony